- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de conectare și alimentare cu energie energia a clădirii administrative amplasată pe str. A. Mateevici 10, mun. Chișinău
Lucrări de conectare și alimentare cu energie energia a clădirii administrative amplasată pe str. A. Mateevici 10, mun. Chișinău
Lucrări de conectare și alimentare cu energie energia a clădirii administrative amplasată pe str. A. Mateevici 10, mun. Chișinău
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General al Poliției
Фискальный код / IDNO
1013601000495
Адрес
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
10.08.2021 14:06:53
Последнее изменение
10.08.2021 14:30:28
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de conectare și alimentare cu energie energia a clădirii administrative amplasată pe str. A. Mateevici 10, mun. Chișinău
Lucrări de conectare și alimentare cu energie energia a clădirii administrative amplasată pe str. A. Mateevici 10, mun. Chișinău
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de conectare și alimentare cu energie energia a clădirii administrative amplasată pe str. A. Mateevici 10, mun. Chișinău
715000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
715,000.00
MDL
Период разъяснений:
10.08.2021 14:30:28 - 16.08.2021 9:30:00
10.08.2021 14:30:28 - 16.08.2021 9:30:00
Период подачи заявок:
16.08.2021 9:30:00 - 23.08.2021 13:00:00
16.08.2021 9:30:00 - 23.08.2021 13:00:00