- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Produse alimentare pentru alimentarea elevilor pe perioada septembrie-decembrie a.2021
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Macră de porc
Proaspătă,refrigerată fara os și grăsimi calit. super,produs autohton, Livrarea la comandă,( luni si miercuri ora 7.00) , Acte ce denotă calitatea produselor: - Certificat de inofensivitate( pentru transport. Prod. persiabile autorizate cu regim special sau cu utilaj frigorific) GOST 7724-77
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 14:47:39 До 31.12.2021 15:47:39
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 9:00:00
Название лота : Iaurt in asortiment
Iaurt natural neândulcit în păhăruțe de 125 g, produs autohton, livrare la comanda
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 14:59:26 До 31.12.2021 15:59:26
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 9:18:30
Название лота : Piept de găina
De fierbere rapidă, refriger. făra os și grăsimi, categ. I, produs autohton, ambalată in cutii de carton 5 kg. Acte ce denotă calit. produselor: - Certificat de inofens. ( pentru transport.produs persiab.autoriz. cu regim special sau cu utilaj frigorific) produs autohton GOST 25391-82, 2/săpt.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 14:59:51 До 31.12.2021 15:59:51
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 9:37:00
Название лота : chefir
2.5% grăsime, ambalat in unități de 0,5kg, livr. la comandă. Acte ce denotă calit. produselor: - Certificat de inofens. ( pentru transp.produs. persiabile autoriz. cu regim special sau cu utilaj frigorific), produs autohton SM218:2001, 1/săptămînă
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:00:08 До 31.12.2021 16:00:08
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 9:55:30
Название лота : Brânză cu cheag tare
45% grăsime, ambalat in polietilen cu greutatea de 2 kg , livrare la comandă. Acte ce denotă calitatea produselor: - Ceriificat de inofensivitate (autorizare de transport cu utilaj frigorific) SM218:2001
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:00:21 До 31.12.2021 16:00:21
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 10:14:00
Название лота : Pâine
Din făina de calitate superioară, ambalată 0,550gr SM173, zilnic
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:00:40 До 31.12.2021 16:00:40
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 10:32:30
Название лота : Lapte de vaci pasterizat
În pachete de polietilenă de 1 l pasterizat 2,5% HG nr.611 din 05.07.10 IT00458963-013-2013 produs autohton (autorizare de transport cu utilaj frigorific), la comandă
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:00:56 До 31.12.2021 16:00:56
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 10:51:00
Название лота : Făină de grâu
Calitate superioară, ambalată a cîte 5 kg SM202:2000, 1/lună
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:01:10 До 31.12.2021 16:01:10
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 11:09:30
Название лота : Oua de gaina
De masă dietice categoria A cu nr. marcării 0.1.2 greutatea nu mai mică 63g( autorizare de transport cu utilaj frigorific) HG nr. 1208 din 27.10.2008 2/ luna
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:01:27 До 31.12.2021 16:01:27
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 11:28:00
Название лота : Unt
De smântână dulce nesărăt 72,5% grasime, fără adaus de grăsimi vegetale, produs autohton (autorizare de transport cu utilaj frigorific) GOST 37-91, 1/săpt
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:01:41 До 31.12.2021 16:01:41
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 11:46:30
Название лота : Peşte congelat”Pangasius”
Fără cap, congelat, ambalat 10 kg (autorizare de transport cu utilaj frigorific) GOST 20057-96, 2/lună
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:17:34 До 31.12.2021 16:17:34
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 12:05:00
Название лота : Brânză de vaci
Proaspătă 9% ambalată în pac.de politilenă 2kg( autorizare de transport cu utilaj frigorific), 1/sapt
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:11:43 До 31.12.2021 16:11:43
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 12:23:30
Название лота : Tăieței
Ambalat la 400g,GOST 19327-84 1 dată în lună
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:12:23 До 31.12.2021 16:12:23
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 12:42:00
Название лота : Paste fainoase
Calitate superioară clasa I grupa B, din făină de grîu dur, GOST 875-92 1/luna
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:12:52 До 31.12.2021 16:12:52
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 13:00:30
Название лота : Chifle de cozonac
Din făina de calitate superioară, ambalată GOST 875-92. Acte ce denotă calitatea produselor, certificate de inofensivitate. La comandă
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:13:54 До 31.12.2021 16:13:54
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 13:19:00
Название лота : Orez bob rotund
Şlefuit întreg calitatea I in ambalaj cite 1 kg GOST 6292-93, 1/luna
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:14:25 До 31.12.2021 16:14:25
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 13:37:30
Название лота : Crupă de griș
În ambalaj de 1 kg GOST 7022-97, 1/luna
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:14:57 До 31.12.2021 16:14:57
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 13:56:00
Название лота : Hrişcă
Boabe intregi in ambalaj de 1 kg, GOST 5550-74 1/luna
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:15:28 До 31.12.2021 16:15:28
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 14:14:30
Название лота : Crupă de arnăut
Ambalat 1 kg, calitate superioara, GOST 679190 1/luna
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:16:05 До 31.12.2021 16:16:05
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 14:33:00
Название лота : Fulgi de ovăz
În ambalaj de 1 kg GOST 21149-93, 1/luna
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:16:36 До 31.12.2021 16:16:36
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 14:51:30
Название лота : Mazăre şlefuită uscată
Intreagă in ambalaj de 1 kg, PTMD 67-38869897-00:2005, 1/ luna
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:34:51 До 31.12.2021 16:34:51
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 15:10:00
Название лота : Zahăr tos
Din sfecla de calitate standart in saci a cite 50 kg,GOST 21-94, 1/luna
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:35:24 До 31.12.2021 16:35:24
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 15:28:30
Название лота : Sare alimentară iodată
In pachete de polietilenă de 1 kg, HG 596 din 03.08.2011. Acte ce denotă calitatea produselor: - Certificat de inofensivitate,1/luna
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:35:55 До 31.12.2021 16:35:55
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 10:00:00
Название лота : Ulei de floarea soarelui
Nerafinat în sticle de 5 lit. PTMD 67-05691233-001:2002 sau GOST 1129-33, la comandă
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:36:21 До 31.12.2021 16:36:21
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 10:18:30
Название лота : Mazăre verde conservată
Calitatea I cu bob zbârcit în borcane de 700g GOST 15842-90, 2/luna
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:36:52 До 31.12.2021 16:36:52
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 10:37:00
Название лота : Paste de tomate
25%, sterilizat, calitate superioară în borcane de sticla de 700g SM247:2004, 2/luna
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:37:22 До 31.12.2021 16:37:22
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 10:55:30
Название лота : Magiun de fructe
Sterilizat calitate superioară în borcane de sticla de 700g GOST 6929-88, 2/luna
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:37:50 До 31.12.2021 16:37:50
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 11:14:00
Название лота : Suc de fructe natural cu pulpă
În borcane de 3 lit. fără conținut de zahăr GOST 14031, 1/Luna
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:38:18 До 31.12.2021 16:38:18
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 11:32:30
Название лота : Ceai de fructe in asortiment
Calitate superioara ambalat în cutii de 100 pachete, GOST 29049-91, 1/luna
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:38:46 До 31.12.2021 16:38:46
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 11:51:00
Название лота : Linte
Ambalat la 800g, GOST 19327-84, 1/luna
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:39:14 До 31.12.2021 16:39:14
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 12:09:30
Название лота : Făină de porumb
Calitate sup. în ambalaj cîte 1 Kg,GOST 1508-2000, 1/luna
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:39:55 До 31.12.2021 16:39:55
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 12:28:00
Название лота : Crupă de orz
In ambalaj de 1 kg GOST 5784-60, 1/luna
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:40:26 До 31.12.2021 16:40:26
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 12:46:30
Название лота : Crupă de arpacaș
Calitate superioară ambalată la 1kg ,GOST26791-89 1/lună
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:40:53 До 31.12.2021 16:40:53
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 13:05:00
Название лота : Cereale integrale
Ambalat în pac de 500 g 1/lună
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:41:22 До 31.12.2021 16:41:22
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 13:23:30
Название лота : Lavaș
Din făină de calitate superioară ambalat ,produs autohton 1/ lună
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 15:41:49 До 31.12.2021 16:41:49
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 19.08.2021 13:42:00
Документы процедуры покупки
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Документация атрибуции
10.08.2021 16:01:46
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС10.08.2021 16:01:46 - 15.08.2021 9:00:00
15.08.2021 9:00:00 - 18.08.2021 10:00:00