- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparații capitale a acoperișului și a scărilor sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii,nr. 14
Lucrări de reparații capitale a acoperișului și a scărilor sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Lucrări de reparații capitale a acoperișului și a scărilor sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Информация о заказчике
Название
Serviciul Fiscal de Stat
Фискальный код / IDNO
1006601001182
Адрес
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tănase 9
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
10.08.2021 13:18:03
Последнее изменение
10.08.2021 13:30:00
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparații capitale a acoperișului și a scărilor sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Lucrări de reparații capitale a acoperișului și a scărilor sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Документы процедуры покупки
Declarația privind confirmarea identității beneficiarilor.doc
Declarația privind confirmarea identității beneficiarilor.doc
Документация атрибуции
10.08.2021 13:30:00
Documentația standard_lucrari-1.docx
Documentația standard
Документация атрибуции
10.08.2021 13:30:00
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de reparații capitale a acoperișului și a scărilor sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
864000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
864,000.00
MDL
Период разъяснений:
10.08.2021 13:30:00 - 15.08.2021 9:00:00
10.08.2021 13:30:00 - 15.08.2021 9:00:00
Период подачи заявок:
15.08.2021 9:00:00 - 23.08.2021 9:00:00
15.08.2021 9:00:00 - 23.08.2021 9:00:00