- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Produse de curățat și articole de menaj (repetat)
Produse de curățat și articole de menaj
Produse de curățat și articole de menaj
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie
Фискальный код / IDNO
1003600150554
Адрес
MD-2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Costiujeni, 3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
10.08.2021 9:42:49
Последнее изменение
17.08.2021 10:00:00
MTender ID
Код CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lot 1 – Bureți pentru spălat vesela
Bureți pentru spălat vesela
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
7500 MDL
ID
c3f80ad5-5e5f-403e-8259-902da8b83077
Название лота : Lot 2 – Lavete
din vâscoză, universale, dimensiuni 35x30 ± 2 cm, proprietăți absorbante excelente, poate fi utilizată uscată și umedă, rezistentă la substanțe chimice, nu lasă scame și urme, set din 3 bucăți
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
14000 MDL
ID
4a745664-3d6f-43a9-beef-f69eae7752f3
Название лота : Lot 3 – Coș și containere de gunoi
Coș și containere de gunoi
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
5650 MDL
ID
de8a0447-39c7-49c6-be95-9543da355570
Название лота : Lot 4 - Set mătură și făraș cu coadă (mâner)
Set mătură și făraș cu coadă (mâner)
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
5000 MDL
ID
9947a2c4-16d5-457d-8d48-083705082386
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
32,150.00
MDL
Период разъяснений:
10.08.2021 10:02:43 - 11.08.2021 11:00:00
10.08.2021 10:02:43 - 11.08.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
11.08.2021 11:00:00 - 17.08.2021 10:00:00
11.08.2021 11:00:00 - 17.08.2021 10:00:00