- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație a drumurilor și curților blocurilor în cadrul programului Bugetul Inițiativelor Civice din or. Cimișlia
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Reparatia strazii Miorita 1-10 in or. Cimislia (L185*3m, grosimea stratului de beton 150мм)
Reparatia strazii Miorita 1-10 in or. Cimislia (L185*3m, grosimea stratului de beton 150мм)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 27.08.2021 18:00:00 До 30.12.2021 19:35:09
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 26.08.2021 14:00:00
Название лота : Amenajarea blocului locativ , str. Stefan cel Mare 24,26, 28, in or. Cimislia
Amenajarea blocului locativ , str. Stefan cel Mare 24,26, 28, in or. Cimislia
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 27.08.2021 18:00:00 До 30.12.2021 19:36:02
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 26.08.2021 14:18:30
Название лота : Amenajarea blocului locativ, str. Alexandru cel Bun 112 in or. Cimislia
Amenajarea blocului locativ, str. Alexandru cel Bun 112 in or. Cimislia
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 27.08.2021 18:00:00 До 30.12.2021 19:36:49
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 26.08.2021 14:37:00
Название лота : Reparatia strazii Mihai Sadoveanu 1-35 in or. Cimislia (L230*3,2m, grosimea stratului de pietriș 180мм)
Reparatia strazii Mihai Sadoveanu 1-35 in or. Cimislia (L230*3,2m, grosimea stratului de pietriș 180мм)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 27.08.2021 18:00:00 До 30.12.2021 19:37:40
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 26.08.2021 14:55:30
Название лота : Reparatia stradela 2 Stefan cel Mare in or. Cimislia ( L 160*3m, толщ. Бетонного полотна 150мм )
Reparatia stradela 2 Stefan cel Mare in or. Cimislia ( L 160*3m, толщ. Бетонного полотна 150мм )
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 27.08.2021 18:00:00 До 30.12.2021 19:38:12
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 26.08.2021 15:14:00
Документы процедуры покупки
Anunț de participare semnat electronic
Приглашение на участие
09.08.2021 18:40:12
DUAE pentru completare dă către operatorii economici
Документация атрибуции
09.08.2021 18:40:12
Documentația standard pentru completare dă către operatorii economici
Документация атрибуции
09.08.2021 18:40:12
DECLARAŢIE privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi și neîncadrarea acestora în situația condamnării pentru participarea la activităţi ale unei organizaţii sau grupări criminale, pentru corupţie, fraudă şi/sau spălare de bani pentru completare de către operatorii economici
Документация атрибуции
09.08.2021 18:40:12
Formularul F3.1 pentru completare de către operatorii economici
Документация атрибуции
09.08.2021 18:40:12
Caietul de sarcini semnat electronic
Документация атрибуции
09.08.2021 18:40:12
Caietul de sarcini semnat electronic
Документация атрибуции
09.08.2021 18:40:12
Caietul de sarcini semnat electronic
Документация атрибуции
09.08.2021 18:40:12
Caietul de sarcini semnat electronic
Документация атрибуции
09.08.2021 18:40:12
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС09.08.2021 18:40:12 - 19.08.2021 17:00:00
19.08.2021 17:00:00 - 25.08.2021 17:00:00