- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de renovare a fațadelor și reconstrucția acoperișului blocului terapeutic al IMSP SCM ,,Sfîntul arhanghel Mihail”
Lucrări de renovare a fațadelor și reconstrucția acoperișului blocului terapeutic al IMSP SCM ,,Sfîntul arhanghel Mihail” conform caietului de sarcini
Lucrări de renovare a fațadelor și reconstrucția acoperișului blocului terapeutic al IMSP SCM ,,Sfîntul arhanghel Mihail” conform caietului de sarcini
Информация о заказчике
Название
IMSP SCM „Sfântul Arhanghel Mihail”
Фискальный код / IDNO
1003600152558
Адрес
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Arhanghel Mihail 38
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
oxana.palancica Palancica
Контактный телефон
079623739
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
09.08.2021 16:49:26
Последнее изменение
13.08.2021 14:37:03
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de renovare a fațadelor și reconstrucția acoperișului blocului terapeutic al IMSP SCM ,,Sfîntul arhanghel Mihail” conform caietului de sarcini
Lucrări de renovare a fațadelor și reconstrucția acoperișului blocului terapeutic al IMSP SCM ,,Sfîntul arhanghel Mihail” conform caietului de sarcini
Документы процедуры покупки
rechizite bancare_garantie.doc
rechizite bancare_garantie.do
Документация атрибуции
09.08.2021 17:01:23
Incarcati Caietul de sarcini complet! sau acestea sunt toate pozitiile?
12.08.2021 13:51
Ответ на разъяснение: Caietul de sarcini încarcat pe platformă este complet
Название лота : Lucrări de renovare a fațadelor și reconstrucția acoperișului blocului terapeutic al IMSP SCM ,,Sfîntul arhanghel Mihail” conform caietului de sarcini
2389940 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
2,389,940.00
MDL
Период разъяснений:
09.08.2021 17:01:23 - 20.08.2021 9:00:00
09.08.2021 17:01:23 - 20.08.2021 9:00:00
Период подачи заявок:
20.08.2021 9:00:00 - 01.09.2021 9:00:00
20.08.2021 9:00:00 - 01.09.2021 9:00:00