- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor”
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor”
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor”
Информация о заказчике
Название
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Фискальный код / IDNO
1007601010493
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
09.08.2021 8:31:57
Последнее изменение
08.09.2021 11:04:17
MTender ID
Код CPV
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor”
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor”
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
490000 MDL
ID
0d559c8d-79b7-4f68-a479-0accf84183e5
Документы процедуры покупки
documentatie de atribuire.signed.pdf
Documentație de atribuire
Документация атрибуции
09.08.2021 8:34:31
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
490,000.00
MDL
Период разъяснений:
09.08.2021 8:34:31 - 19.08.2021 10:00:00
09.08.2021 8:34:31 - 19.08.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
19.08.2021 10:00:00 - 30.08.2021 11:00:00
19.08.2021 10:00:00 - 30.08.2021 11:00:00