Описание
” Reparatia grupurilor sanitare din cadrul Gimnaziului M. Viteazul din mun. Straseni”
Информация о заказчике
Название
I.P. GIMNAZIUL MIHAI VITEAZUL DIN OR. STRASENI,
Фискальный код / IDNO
1012620010140
Адрес
3702,
MOLDOVA,
mun.Străşeni,
Străşeni,
Chisinaului nr.4-A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
23.07.2026 11:17:49
Последнее изменение
23.07.2026 11:26:24
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
239,718.98
MDL
Период подачи заявок:
01 august 2026 -
01 august 2026 -