Описание
Servicii de tobogan gonflabil în cadrul evenimentului dedicat Zilei Copiilor 1 Iunie 2026
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA ORASULUI TELENESTI
Фискальный код / IDNO
1007601002072
Адрес
5801,
MOLDOVA,
or.Teleneşti,
Teleneşti,
31 August nr.8
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
23.07.2026 11:16:06
Последнее изменение
23.07.2026 11:21:32
MTender ID
Код CPV
92300000-4
-
Servicii de divertisment
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
12,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2026 -
01 mai 2026 -