Описание
Procurarea materialelor de uz gospodaresc şi rechizitelor de birou
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA SATULUI STOLNICENI
Фискальный код / IDNO
1007601009129
Адрес
4640,
MOLDOVA,
s.Stolniceni (r-l Edineţ),
Edineț,
s.Stolniceni r.Edineţ str.Mira 20
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
23.07.2026 11:13:28
Последнее изменение
23.07.2026 11:24:26
MTender ID
Код CPV
22800000-8
-
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
525.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2026 -
01 iunie 2026 -