Описание
Servicii de mentorat in elaborarea, scrierea si aplicarea Proiectului " Extinderea sistemului de aprovizionare cu apa a s. Hijdieni, Sectorul "Depozit de cereale" aplicat in cadrul programului S. European ed. 2024"
Информация о заказчике
Название
Primaria Hijdieni
Фискальный код / IDNO
1007601002658
Адрес
MD-4924,
MOLDOVA,
s.Hîjdieni (r-l Glodeni),
Glodeni,
or.Glodeni s.Hijdieni
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
08.07.2025 11:43:42
Последнее изменение
08.07.2025 11:45:32
MTender ID
Код CPV
80300000-7
-
Servicii de învăţământ superior
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
67,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2024 -
01 decembrie 2024 -