Описание
Verificare deviz pentru lucrări
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA SATULUI GRIBOVA
Фискальный код / IDNO
1007601010714
Адрес
5223,
MOLDOVA,
s.Gribova,
Drochia,
1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
08.07.2025 11:42:06
Последнее изменение
08.07.2025 11:44:59
MTender ID
Код CPV
71310000-4
-
Servicii de consultanţă în domeniul ingineriei şi al construcţiilor
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -