Описание
Panouri informative, tăblițe pentru ușilor de clase și inscripție pentru peretele holului central din cadrul liceului
Информация о заказчике
Название
I.P.LICEUL TEORETIC PRINCIPESA NATALIA DADIANI D
Фискальный код / IDNO
1015620000128
Адрес
2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Calea Iesilor nr.21
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
08.07.2025 10:08:15
Последнее изменение
08.07.2025 10:17:08
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
149,900.00
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -