Описание
Lucrări de reparație a sediului ÎMSL Botanica
Информация о заказчике
Название
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Фискальный код / IDNO
1007601010493
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
18.06.2025 14:53:22
Последнее изменение
29.07.2025 16:46:24
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
600,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -