Описание
Procurarea rechizitelor de birou
Информация о заказчике
Название
LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU DIN MUN. BALTI
Фискальный код / IDNO
1017620004234
Адрес
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
Stefan cel Mare nr.81
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
18.06.2025 14:51:24
Последнее изменение
18.06.2025 15:47:54
MTender ID
Код CPV
30190000-7
-
Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,971.65
MDL
Период подачи заявок:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -