Описание
Lucrări de reparație capitală a sediului CNMS”Atletmed” ( termoizolare fațadă și reabilitare pereu)
Информация о заказчике
Название
CENTRUL ATLETMED
Фискальный код / IDNO
1007601001204
Адрес
2008,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
BELINSKI 4
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.06.2025 14:40:46
Последнее изменение
17.06.2025 14:40:46
MTender ID
Код CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
1,161,100.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -