Описание
Lucrări de reparație cosmetică a holului, schimbarea parțială a magistralei de apeduct și încălzire în cadrul LT Iu. Hașdeu str. Titulescu 18 mun. Chișinău
Информация о заказчике
Название
DIRECTIA EDUCATIE, TINERET SI SPORT SECTORUL BOTANICA
Фискальный код / IDNO
1007601010448
Адрес
2060,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Traian bd. nr.21 bl.2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.06.2025 14:19:52
Последнее изменение
17.06.2025 14:25:11
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
198,932.82
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -