Описание
Lucrari de reparatie curenta a caminelor studentesti din cartierul Malina Mica
Информация о заказчике
Название
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Фискальный код / IDNO
1007600000794
Адрес
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.06.2025 14:16:58
Последнее изменение
19.06.2025 16:01:26
MTender ID
Код CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,661,225.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -