Описание
serviciilor de salubrizare la taberele de odihnă ”Poienița Veselă” și ”Alunelul” subordonate DETS sectorul Botanica
Информация о заказчике
Название
DIRECTIA EDUCATIE, TINERET SI SPORT SECTORUL BOTANICA
Фискальный код / IDNO
1007601010448
Адрес
2060,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Traian bd. nr.21 bl.2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.06.2025 14:07:04
Последнее изменение
17.06.2025 14:13:01
MTender ID
Код CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
116,400.00
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -