Описание
Achiziţionare scule, lacăte, chei, dispozitive de fixare
Информация о заказчике
Название
I.P. SCOALA PROFESIONALA NR.1, OR. CAHUL
Фискальный код / IDNO
1008603004505
Адрес
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Mihail Solohov nr.40
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.06.2025 14:02:22
Последнее изменение
17.06.2025 14:07:06
MTender ID
Код CPV
44500000-5
-
Scule, lacăte, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanţuri şi resorturi
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
2,719.17
MDL
Период подачи заявок:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -