Описание
Echipamente de laborator, echipamente geomatice și de teren
Информация о заказчике
Название
IP Universitatea Pedagogică de Stat „Ion Creangă” din Chișinău
Фискальный код / IDNO
1007600035769
Адрес
MD-2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Ion Creangă 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.06.2025 13:51:58
Последнее изменение
17.06.2025 14:01:15
MTender ID
Код CPV
38400000-9
-
Instrumente de verificare a proprietăţilor fizice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
370,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -