Описание
piese p-u sistemul de antiincendiară
Информация о заказчике
Название
MINISTERUL FINANTELOR
Фискальный код / IDNO
1006601000037
Адрес
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tanase nr.7
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.06.2025 13:31:25
Последнее изменение
17.06.2025 13:34:46
MTender ID
Код CPV
34910000-9
-
Şarete trase de cai sau de mână, alte vehicule fără motor, cărucioare de bagaje şi diverse piese de schimb
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
250.00
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -