Описание
Achiziţionarea boilerelor si radiatoarelor
Информация о заказчике
Название
I.P. SCOALA PROFESIONALA NR.1, OR. CAHUL
Фискальный код / IDNO
1008603004505
Адрес
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Mihail Solohov nr.40
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.06.2025 13:20:24
Последнее изменение
17.06.2025 13:24:34
MTender ID
Код CPV
44620000-2
-
Radiatoare şi boilere pentru încălzire centrală şi piese ale acestora
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
3,161.67
MDL
Период подачи заявок:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -