Описание
,, Anvelope de vară pentru mijloacele de transport a Direcției regionale Sud ”
Информация о заказчике
Название
Direcția regională Sud
Фискальный код / IDNO
1010601000416
Адрес
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Garoafelor, 40
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.06.2025 9:13:14
Последнее изменение
17.06.2025 9:47:56
MTender ID
Код CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
36,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -