Описание
Procurarea masinelor si utilajelor
Информация о заказчике
Название
DIRECTIA EDUCATIEI DROCHIA
Фискальный код / IDNO
1008601000950
Адрес
5202,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
Independentei nr.15
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.06.2025 8:28:41
Последнее изменение
17.06.2025 8:31:52
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
4,749.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -