Описание
Achiziționarea serviciilor de organizare a evenimentelor ( 1 iunie - Ziua Internatională a Copiilor, precum și Turneul Internațional în memoria d. Scutelnic Vasile (Antrenor Emerit) din 7 iunie 2025).
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA LEOVA
Фискальный код / IDNO
1007601004135
Адрес
6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
Unirii nr.22
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.06.2025 8:22:53
Последнее изменение
17.06.2025 8:42:49
MTender ID
Код CPV
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
28,891.61
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -