Описание
Servicii de instruire SSM Nivel I și II, instruire PSI și electrosecuritate, elaborare documente SSM și registre pentru instituții subordonate DÎTS municipiului Bălți
Информация о заказчике
Название
Direcția Învățămînt, Tineret și Sport a Primăriei mun. Bălți
Фискальный код / IDNO
1015601000259
Адрес
3100,
MOLDOVA,
locality,
mun.Bălţi,
Independentei nr.1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.06.2025 7:57:34
Последнее изменение
17.06.2025 8:02:36
MTender ID
Код CPV
80500000-9
-
Servicii de formare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
271,240.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -