Описание
Renovarea unor sectoare de drum în sat.Vălcineț rnul.Călărași
Информация о заказчике
Название
Primaria Valcinet
Фискальный код / IDNO
1007601007480
Адрес
4441,
MOLDOVA,
s.Vălcineţ (r-l Călăraşi),
Călăraşi,
Valcinet
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.06.2025 23:01:44
Последнее изменение
16.06.2025 23:31:13
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,661,150.13
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -