Описание
Lucrări de reparare a unor porțiuni de străzi din com. Sîngereii Noi
Информация о заказчике
Название
Primaria comunei Singereii Noi
Фискальный код / IDNO
1007601002326
Адрес
MD-6238,
MOLDOVA,
s.Sîngereii Noi,
Sîngerei,
str.Biruintei 7
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.06.2025 16:50:58
Последнее изменение
16.06.2025 18:00:29
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
2,738,018.61
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -