Описание
Lucrări de reparații curente
Информация о заказчике
Название
IP Școala Profesională nr.4 din mun. Bălți
Фискальный код / IDNO
1007602003973
Адрес
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
m.Bălți, str.Iv.Franco 7
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.06.2025 16:34:17
Последнее изменение
16.06.2025 16:36:28
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
26,154.82
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -