Описание
Procurarea materialelor de uz gospodăresc și rechizitelor de birou la caminul cultural a satului Mateuți, raionul Rezina
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA SATULUI MATEUTI
Фискальный код / IDNO
1007601004593
Адрес
5423,
MOLDOVA,
s.Mateuţi,
Rezina,
str. Mihai Eminescu nr.2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.06.2025 15:33:52
Последнее изменение
16.06.2025 15:39:16
MTender ID
Код CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
2,915.00
MDL
Период подачи заявок:
01 octombrie 2024 -
01 octombrie 2024 -