Описание
Serviciilor de reparație curentă a pereților și tavanelor în subdiviziunile dislocate în or. Cahul
Информация о заказчике
Название
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Фискальный код / IDNO
1006601004242
Адрес
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.06.2025 15:04:39
Последнее изменение
16.06.2025 15:05:38
MTender ID
Код CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
86,095.56
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -