Описание
Piese pentru apeduct
Информация о заказчике
Название
Primaria satului Slobozia
Фискальный код / IDNO
1007601006254
Адрес
MD-4233,
MOLDOVA,
s.Slobozia (r-l Ştefan Vodă),
Ştefan Vodă,
str. Stefan cel Mare
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.06.2025 15:03:39
Последнее изменение
16.06.2025 15:07:03
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,623.57
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -