Описание
Achizitionarea bunurilor conform Dispozitiei Primarului nr.130 din 12 mai 2025, ,,Cu privire la organizarea și desfașurarea sărbătorii Ziua internaționala a familiei''
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA ORASULUI REZINA
Фискальный код / IDNO
1007601006391
Адрес
5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
27 August nr.1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.06.2025 15:01:35
Последнее изменение
16.06.2025 15:09:39
MTender ID
Код CPV
15810000-9
-
Produse de panificaţie, produse de patiserie şi de cofetărie proaspete
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
838.15
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -