Описание
Echipamente și accesorii de laborator din cadrul proiectului CLEANWATER (GA 101131382) din programul Orizont EUROPA
Информация о заказчике
Название
I.P. UNIVERSITATEA DE STAT DIN MOLDOVA
Фискальный код / IDNO
1006600064263
Адрес
2011,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alexei Mateevici nr.60
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.06.2025 14:57:59
Последнее изменение
16.06.2025 15:06:41
MTender ID
Код CPV
38300000-8
-
Instrumente de măsurare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
83,600.00
MDL
Период подачи заявок:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -