Описание
Lucrări de montaj
Информация о заказчике
Название
I.P. SCOALA PROFESIONALA DIN OR. UNGHENI
Фискальный код / IDNO
1007609001831
Адрес
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
str. Stefan cel Mare nr.149
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.06.2025 14:25:07
Последнее изменение
16.06.2025 14:36:17
MTender ID
Код CPV
45250000-4
-
Lucrări de construcţii de uzine, de exploatări miniere şi de uzine de fabricaţie şi de construcţii pentru industria petrolului şi a gazului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
16,499.00
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -