Описание
Lucrări de reparație curentă a transformatoarelor de putere TM-630kVA 10/0.4 kV
Информация о заказчике
Название
Serviciul Vamal
Фискальный код / IDNO
1006601000185
Адрес
2065,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
N. Starostenco nr.30
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.06.2025 13:49:32
Последнее изменение
17.06.2025 12:27:49
MTender ID
Код CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
149,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -