Описание
Acoperire din gazon artificial sportiv pentru teren de minifotbal 32x20m pentru Primaria satului Mateuti raionul Rezina
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA SATULUI MATEUTI
Фискальный код / IDNO
1007601004593
Адрес
5423,
MOLDOVA,
s.Mateuţi,
Rezina,
str. Mihai Eminescu nr.2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.06.2025 13:45:32
Последнее изменение
16.06.2025 13:49:55
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
149,408.00
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -