Описание
Lucrari de amenajare a unui teren pentru odihna si sport din s. Tanatarii Noi, r. Causeni
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA COMUNEI TANATARII-NOI
Фискальный код / IDNO
1007601005383
Адрес
4325,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Raionul Causeni, s.Tanatari Noi
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.06.2025 10:18:48
Последнее изменение
16.06.2025 10:23:42
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
124,925.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -