Описание
Lucrari de reparatii capitale ale instalatiilor de transmisie
Информация о заказчике
Название
Primaria Prajila
Фискальный код / IDNO
1007601003460
Адрес
MD-5032,
MOLDOVA,
s.Prajila,
Floreşti,
Prajila
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.06.2025 10:17:15
Последнее изменение
16.06.2025 10:18:31
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
112,906.09
MDL
Период подачи заявок:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -