Описание
Servicii neatribuite altor aliniate conf fact EAY 000363528 din 11.06.25. Fara tva
Информация о заказчике
Название
CENTRUL MILITAR TERITORIAL EDINET
Фискальный код / IDNO
1006601002503
Адрес
4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
Valentin Rosca nr.2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.06.2025 10:14:34
Последнее изменение
16.06.2025 10:14:34
MTender ID
Код CPV
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
180.00
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -