Описание
Piesa de schimb pentru echipamentul radiologic PRS-500B ventilatoare pentru răcire(set 2 buc)
Информация о заказчике
Название
I.M.S.P.S.R. Causeni ANA SI ALEXANDRU
Фискальный код / IDNO
1003608150033
Адрес
4300,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Iu. Gagarin nr.54
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.06.2025 10:14:21
Последнее изменение
16.06.2025 10:17:55
MTender ID
Код CPV
38500000-0
-
Aparate de control şi de testare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
7,500.00
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -