Описание
ucrari de reparatii capitale ale instalatiilor de transmisie, reparatia iluminatului stradal
Информация о заказчике
Название
Primaria Prajila
Фискальный код / IDNO
1007601003460
Адрес
MD-5032,
MOLDOVA,
s.Prajila,
Floreşti,
Prajila
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.06.2025 10:08:43
Последнее изменение
16.06.2025 10:09:50
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
69,145.83
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -