Описание
Lucrări la rețelele interioare de alimentare cu apă și stingere a incendiului
Информация о заказчике
Название
Spitalul Clinic de Recuperare și Îngrijiri Cronice
Фискальный код / IDNO
1003600150716
Адрес
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Str.Puskin-51
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.06.2025 9:28:21
Последнее изменение
07.07.2025 14:30:00
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
867,591.10
MDL
Период подачи заявок:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -