Описание
Eliberarea extrasului din registrul bunurilor imobile, înregistrarea primară selectivă a bunului imobil în 10 zile
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA COMUNEI HOLOSNITA
Фискальный код / IDNO
1007601001053
Адрес
3023,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
satul Holoșnița
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.06.2025 17:21:32
Последнее изменение
15.06.2025 17:33:10
MTender ID
Код CPV
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
880.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -