Описание
Servicii de proiectare Reconstructia unui sector de strada cu L=1,1 km
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA SATULUI COTIUJENI
Фискальный код / IDNO
1007601009211
Адрес
4722,
MOLDOVA,
s.Cotiujeni,
Briceni,
Independentei
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.06.2025 16:55:07
Последнее изменение
15.06.2025 16:58:49
MTender ID
Код CPV
45230000-8
-
Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
147,919.00
MDL
Период подачи заявок:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -