Описание
Achiziţionare a serviciilor de salubrizare a locurilor publice din or. Căușeni și colectarea deseurilor de la Institutiile de Educatide Timpurie pentru anul 2025
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA ORASULUI CAUSENI
Фискальный код / IDNO
1007601006151
Адрес
4304,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Mesterul Radu nr.3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.06.2025 19:19:52
Последнее изменение
14.06.2025 19:23:28
MTender ID
Код CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
149,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -