Описание
Achizitionarea produselor petroliere pentru anul 2025
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA ORASULUI CAUSENI
Фискальный код / IDNO
1007601006151
Адрес
4304,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Mesterul Radu nr.3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.06.2025 19:01:02
Последнее изменение
14.06.2025 19:05:39
MTender ID
Код CPV
09130000-9
-
Petrol şi produse distilate
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
125,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -