Описание
Servicii de electricitate demontare/montare contor la energia electrica si verifi. metrolo. la GR..7 or.CAUSENI
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA ORASULUI CAUSENI
Фискальный код / IDNO
1007601006151
Адрес
4304,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Mesterul Radu nr.3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.06.2025 17:39:45
Последнее изменение
14.06.2025 17:41:41
MTender ID
Код CPV
51100000-3
-
Servicii de instalare a echipamentului electric şi mecanic
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
2,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -