Описание
Activitati de participare a tinerilor la Scoala Securitatii "Impreuna reducem riscurile
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA SATULUI SALCUTA
Фискальный код / IDNO
1007601003769
Адрес
4323,
MOLDOVA,
s.Sălcuţa,
Căuşeni,
Pavel Creangă 33
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.06.2025 16:46:03
Последнее изменение
06.07.2025 10:07:14
MTender ID
Код CPV
79900000-3
-
Diverse servicii comerciale şi servicii conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
9,637.96
MDL
Период подачи заявок:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -